Motocross

Taddy Błażusiak dla WrOOOOm Tv

W Mikołajki – 6 grudnia 2014 r. odbyła się w Gdańsku 1.Runda Mistrzostw Świata w Superenduro.

Ergo Arena nie była wypełniona po brzegi, nad czym ubolewamy, ale kibice którzy zdecydowali się przyjść obejrzeć te widowiskowe zawody, dopingowali 5-krotnego mistrza Świata Tadeusza Błażusiaka. Naszemu motocykliście sprzyjało szczęście, na pierwszym zakręcie pierwszego wyścigu spadł co prawda na ostatnie miejsce, ale po 5 minutach rywalizacji, na dodatkowym okrążeniu zdobył prowadzenie. Wygrał wszystkie 3 wyścigi, zdobył komplet punktów plus dwa bonusowe, za drugi najlepszy czas przejazdu. Po zawodach odpowiadał na pytania WrOOOOm Tv