Motocross

Spotkanie z Mistrzem

Dominika 333 Orlik nie wystartuje już w tym sezonie. Nie oznacza to, że motocyklistka, zawodniczka rywalizująca w motorcrossie próżnuje! Ciężko trenuje, a w wolnym czasie… jeździ po Europie, by spotkać mistrza nad mistrzami… kogo? Opowiada sama zainteresowana:

„Witam,

Taddy1wielkimi krokami zbliża się jedna z największych i najciekawszych imprez off-roadowych w Polsce….Red Bull 111 Megawatt! Dlatego postanowiłam ,,poszpiegować,, troszkę i sprawdzić jak do imprezy szykuję się sam sprawca całego zamieszania – numer 111 czyli Tadeusz Błażusiak- wielokrotny mistrz świata i zwycięzca Erzberg Rodeo, SUPERzawodnik w SUPERenduro, który ma swoją SUPERimprezę 17-18.09 w Bełchatowie. 

Taddy trenował w Hiszpanii, przygotowując się do AMA Endurocross ( w Atlancie wywalczył 3 miejsce). Miałam przyjemność zobaczyć z bliska jego trening na torze superenduro, przygotowania fizyczne, pogadać z naszym mistrzem, a nawet zobaczyć jego garaż.

W drodze na tor zatrzymaliśmy się na stacji, którą przed każdym porannym treningiem odwiedza Tadek ze znajomymi na….espresso i croissanta z czekoladą! Dokładnie tak wygląda ,,drugie śniadanie mistrzów,, To co działo się na torze trudno opisać słowami…to trzeba zobaczyć! Dlatego zmontowałam krótki film, który mówi wszystko za siebie. Błażusiak przejeżdżając ogromne kamienie, wpadając i wypadając z kontenera, skacząc po oponach robił to z taką gracja i lekkością, że jego jazda po SUPERciężkim torze SUPERenduro, SUPERmotocyklem wyglądała bardziej jak…TANIEC, a nawet SUPERtaniec! Byłam pod ogromnym wrażeniem, z jednej strony Taddy podchodzi do wszystkiego SUPERprofesjonalnie, ale osobiście jest SUPERpozytywnym człowiekiem, który mimo pełnego profesjonalizmu SUPERbawi się motorsportem. Połączenie tych cech pomieszane z zapałem i ciężkimi treningami nie bez powodu przynosi aż takie SUPERefekty.

Ale co tu tyle gadać, lepiej to zobaczyć, zapraszam do obejrzenia mojego szpiegowskiego materiału, w którym nie tylko pokazuję SUPERjazdę Taddka, ale i SUPERfizjoterpię, SUPERgaraż a nawet udaje mi się zadać kilka SUPEpytań (od tych dotyczących imprezy, treningi aż po…numer buta )

udzieliłam również wywiadu dla Red Bulla w którym opowiadam o moim spotkaniu z mistrzem http://win.gs/2bDAxHI
wróciłam do domu naładowana 111 Megawatami, ten wyjazd dodał mi skrzydeł i mimo, że moja kontuzja kolana wyklucza mnie ze startu w tym roku na pewno pojawię się na zawodach jako kibic, takiej imprezy nie można przegapić!
pozdrawiam,
Dominika 333 Orlik”

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top