WrOOOOm TV

WrOOOOm TV pokaże przedsezonowe sparingi Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Miło nam poinformować, że przedsezonowe sparingi żużlowców Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra będą do obejrzenia na żywo za pośrednictwem WrOOOOm Tv. Jest to innowacyjny projekt, dotychczas żaden portal, czy strona internetowa nie przygotowywała relacji na żywo ze sparingów żużlowych klubów w naszym kraju. Specjalnie da kibiców czarnego sportu pokażemy sześć spotkań Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, które rozgrywane będą zarówno na stadionie przy ulicy Wrocławskiej 69, jak i na stadionach w Częstochowie, Tarnowie i Grudziądzu. To będzie możliwość zobaczenia po raz pierwszy po przerwie zimowej żużlowców swoich ulubionych zespołów.

Pierwsza z transmisji odbędzie się 19 marca z Częstochowy. Póki co nie możemy podać godzin transmisji, ale będziemy o niej informować na bieżąco, a oto jak wyglada plan transmisji:

19.03 – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – ODWOŁANY!
20.03 – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
25.03 – Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
26.03 – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Unia Tarnów
02.04 – MRGARDEN GKM Grudziądz – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
03.04 – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz

Oczywiście będziemy informować o tym, w jakich godzinach będzie odbywało się spotkanie, należy też brać pod uwagę, że warunki pogodowe mogą wpłynąć na odwołanie spotkania, ale o tym również będziemy informować.

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top