Żużel

Sparing Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra odwołany

Nie dojdzie do pierwszego przedsezonowego sparingu, jaki miały rozegrać żużlowe drużyny  Eko-Dir Włókniarz Częstochowa oraz Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Przypomnijmy, że do spotkania miało dojść 19.04, niestety warunki pogodowe, nie pozwolą klubowi z Częstochowy przygotować toru na czas. Lepsze warunki panują w mieście Bachusa i jeśli nie zmieni się drastycznie pogoda, to w niedziele 20.04 będziemy świadkami rywalizacji obu zespołów.

Dziś przy ul. Wrocławskiej 69 rozpoczął się demontaż kickboardów, czyli pomarańczowych elementów drewnianej bandy na łukach. Następnie zamontowane zostaną dmuchane elementy bandy, a tor będzie przesuszony. Wszystkim pracom na szczęście sprzyja pogoda.  W czwartek zawodnicy Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra wyjadą na tor przy W69. Sesje treningowe mają zostać powtórzone w piątek oraz sobotę. W niedzielę natomiast przy W69 zaplanowany jest mecz towarzyski z Włókniarzem Częstochową. Zawodnicy Lwów, mają wcześniej towarzyszyć naszym zawodnikom podczas treningów w Zielonej Górze. Tym samym pewne jest już to, że sobotni sparing w Częstochowie nie dojdzie do skutku i być może zostanie przełożony na inny termin.

Wobec tego zmienia się plan transmisji, jakie przygotujemy dla kibiców czarnego sportu, na dziś wygląda on następująco:

20.03 – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
25.03 – Unia Tarnów – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
26.03 – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – Unia Tarnów
02.04 – MRGARDEN GKM Grudziądz – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
03.04 – Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – MRGARDEN GKM Grudziądz

Oczywiście będziemy informować o tym, w jakich godzinach będzie odbywało się spotkanie, należy też brać pod uwagę, że warunki pogodowe mogą wpłynąć na kolejne zmiany dat, a nawet odwołanie spotkań, ale o tym również będziemy informować.

 

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top