WrOOOOm TV

Sachs Roadshow 2016

ZF Services rusza z czwartą edycją akcji Sachs Roadshow 2016. Pod hasłem „Poczuj moc wiedzy i siłę praktyki” eksperci ZF Services przekażą specjalistyczną wiedzę, praktyczne umiejętności oraz zapewnią wyjątkowe wyścigowe emocje dla ponad 800 pracowników branży warsztatowej. W programie spotkań znajdzie się również prezentacja nowego konceptu warsztatów partnerskich ZF Services, który zadebiutuje w Polsce w drugiej połowie roku. Tegoroczne edycja odbędzie się 
w połowie czerwca, w dniach: 7 – 10 oraz 14 – 17, na torze Jastrząb w Szydłowcu koło Radomia.

SACHS Roadshow 2016_22

fot: ZF Services

Program spotkań został ułożony w taki sposób, by przekazać pracownikom branży warsztatowej szereg informacji i porad praktycznych, które będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy. Przykładem takiego praktycznego wsparcia są szkolenia techniczne ZF Services, kładące w tym roku duży nacisk na temat budowy kół dwumasowych i sprzęgieł.

Podczas prowadzonych przez ekspertów ZF Services zajęć, uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje na temat produktów oraz przejdą przez praktyczne zadania warsztatowe. W szkoleniach wykorzystane zostaną przykłady układów przeniesienia napędu stosowane w pojazdach grupy VW. Drugi blok szkoleniowy skierowany będzie do mechaników pracujących z pojazdami użytkowymi. W trakcie szkoleń podjęte zostaną tematy trzech sprzęgieł dwutarczowych (ich typów i właściwej regulacji) oraz sprzęgła typu X-Tend z systemem samoregulacji produkowanych przez koncern ZF.

SACHS Roadshow 2016_20

fot: ZF Services

ZF Race Engineering zabierze uczestników Sachs Roadshow 2016 w świat sportów motorowych. Eksperci najbardziej zaawansowanego działu koncernu ZF będą obecni podczas wszystkich dni akcji i przekażą szczegółowe informacje na temat produktów skierowanych do różnych odmian wyścigów. Na przygotowanej Stacji Motosport uczestnicy zasiądą za kierownicą specjalnie przygotowanych samochodów w specyfikacji wyścigowej – Volkswagen Scirocco R – Cup o mocy 290 KM. Pod koniec każdego dnia, 30 najlepszych zawodników walczyć będzie o pierwsze miejsce podium z atrakcyjnymi nagrodami.

Oprócz samodzielnego prowadzenia wyścigowych maszyn, na gości spotkań Sachs Roadshow 2016, czekać będą przejazdy wyczynowymi wersjami samochodów marki Porsche 997 GTS i GT3 o mocy 408 i 500 KM. Na trzeciej stacji uczestnicy zasiądą 
w fotelach pasażera, by doświadczyć wyścigowych emocji 
i przekonają się jak jeżdżą czołowi zawodnicy serii Porsche Carrera Cup.

Porsche Carrera Cup, 8. + 9. Lauf 2015, Zandvoort, NL - Foto: Gruppe C GmbH

fot: ZF Services

Zaproszenia na Sachs Roadshow 2016 otrzyma 800 pracowników warsztatów. Ostateczne warunki otrzymania zaproszenia ustalają dystrybutorzy biorący udział w akcji i dysponujący określoną liczbą zaproszeń: : Inter Cars, Inter-Team, Auto Partner, Gordon, AD Polska, Hart, Martex i Motorol. Udział w akcji można zgłosić na stronie internetowej www.zf.com/pl/sachs lub bezpośrednio u dystrybutorów uczestniczących w akcji.

Redakcja WrOOOOm Tv sprawdzała, jakie motorsportowe atrakcje będą czekały na uczestników Sachs Roadshow 2016.

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top