Serie Wyścigowe

Pokoloruj bolid

Szykujący się do startu w trzecim sezonie Formuły E zespół Mahindra Racing zaprosił fanów do zaprojektowania barw swojego bolidu. Konkurs ogłoszono na Facebooku, a ma swój hashtag : #DrivenByDesign.

13680992_1561557460537120_7169744198314032282_nIndyjski team co prawda podjął współpracę z włoskim domem projektowym Pininfarina, ale chce zaangażować swoich fanów i dlatego mogą oni zgłaszać swoje wersje kolorystyczne samochodu M3Electro na sezon 2016/17.  Wszystkie nadesłane prace zostaną ocenione przez zespół projektantów włoskiej firmy, a zwycięzcę ogłosi szef designerów Fabio Filippini. Nagrodą jest możliwość spędzenia jednego dnia w centrali projektowej Pininfarina w Turynie we Włoszech. Konkurs otwarty jest od 1 sierpnia do 10 sierpnia, jego szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie Facebook Mahindra Racing.

„Chcemy pomóc fanom wyścigów, fanom Mahindra z całego świata, aby poczuli się częścią zespołu”, powiedział szef zespołu Dilbagh Gill. „Nie chodzi tylko o zespół, ale o pasję, o zaangażowanie, o promowanie swoich umiejętności. To ma wiele wspólnego z motorsportem, w którym też to wszystko jest istotne, by osiągnąć sukces. Cieszę się, że nasza współpraca z Pininfarina od razu na początku owocuje takim ciekawym pomysłem, jak ten konkurs.”

 

Zespół Mahindra zajął piąte miejsce w klasyfikacji generalnej w zakończonym niedawno sezonie Formuły E, jego kierowcami byli Nick Heidfeld oraz Bruno Senna. Team jeszcze nie potwierdził, kto zasiądzie za sterami nowego bolidu w nadchodzącym sezonie.

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top