Magda Wilk

Ostatnie rudny GSMP

Już w ten weekend odbędą się ostatnie rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski – Wyścig Górski Prządki. Wśród 65 zawodników w Korczynie na starcie pojawi się również Magda Wilk, która zakończy swój pierwszy sezon w „górach” Renault Clio Sport.

13958116_316386698698036_512467882815413005_oMagda Wilk: „Nie mogę uwierzyć, że to już koniec sezonu! Jeszcze nie tak dawno debiutowałam w Załużu a już mamy finałowe rundy w Korczynie. Chociaż tak naprawdę to każdy start jest dla mnie jak „pierwszy raz” bo każdy wyścigowy weekend odbywał się gdzieś indziej. Wracając jednak do Korczyny to moje nastawienie jest dość pozytywne, mimo że dawno nie siedziałam w swoim Renault Clio Sport. Trasa liczy 4540 metrów i jest dość ciekawa. Z pewnością bardzo szybka, miejscami na „odwagę” i chyba dość fajna pod kątem kibiców, bo wiele jest miejsc widokowych. Trochę obawiam się nawierzchni, która podczas deszczowej pogody może być dość śliska a wymieniono jeszcze kawałek asfaltu. Póki co staram się zapamiętać trasę. Na miejscu zaś popracuję nad torem i szybkim tempem. Marzenie na ten weekend? Wyjechać z Korczyny z poczuciem, że cały ten sezon razem z zespołem przepracowaliśmy mocno i zrobiliśmy duży progres od początku sezonu. Trzymajcie kciuki, żeby się spełniło i widzimy się w Korczynie!

Razem ze mną na trasie pojawią się: RallyAddict, 2BRally, motocaina.pl, WrOOOOm TV oraz Automobilklub Polski w tym Koło Młodych Automobilklubu Polski. Przygotowaniem i obsługą auta zajmuje się Kacper Wróblewski.”

Wyścig Górski Prządki rozegrany będzie w dniach 23-26 września. Na Podkarpaciu pojawi się 65 zawodników w tym zagraniczni ze Słowacji. Kibice będą mogli spotkać kierowców już w piątek podczas Badania Kontrolnego. Z kolei zarówno w sobotę i niedzielę zaplanowano podjazdy treningowe i wyścigowe. Rozdanie nagród odbędzie się na Rynku w Korczynie.

HARMONOGRAM 13. i 14. rundy GSMP:
23 września – piątek – ul. Podkarpacka 16B, Krosno
12:00 – 19:00 – Odbiór Administracyjny i Badanie Kontrolne

24 września – sobota – Korczyna
9:00 – podjazdy treningowe
14:00 – podjazdy wyścigowe

25 września – niedziela – Korczyna
8:30 – podjazdy treningowe
13:00 – podjazdy wyścigowe
Dodatkowe informacje o Wyścigu Górskim Prządki: www.gsmp-korczyna.cba.pl/

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top