WrOOOOm TV

Miłośnicy samochodów w Ciechanowie!

 

W najbliższą niedzielę, 3 lipca, do Ciechanowa zjadą prawdziwi miłośnicy samochodów. Po raz trzeci w tym mieście odbędzie się ogólnopolska impreza, tym razem pod nazwą CarsLovers Tunig Festival! Z niekrytą dumą informujemy, że WrOOOOm Tv jest jednym z patronów medialnych imprezy!

Podczas imprezy pojawimy się z naszymi kamerami, na żywo przeprowadzimy transmisję zarówno na nasz Facebookowy profil, jak i na kanał na Youtube.com. Do tego pojawimy się na miejscu z kamerą 360!  Nasz reporter odnajdzie najpiękniejsze auta, najszybsze maszyny i najgłośniejsze pojazdy, ale to nie wszystko.

Impreza rusza 3 lipca o godzinie 11.00, na terenie BudMat Auto2 w Ciechanowie, ul.Sońska2. Wstęp jest bezpłatny. A czego można spodziewać się na miejscu? Atrakcji organizatorzy przygotowali na prawdę sporo!

Na imprezie będziecie mogli wziąć udział w turnieju pucharowym w drifcie! Opcji jest kilka, bo można wziąć udział jako pasażer, ale również jechać za kierownicą samochodu. Z pewnością będzie bardzo głośno podczas imprezy, bo odbędzie się na niej ogólnopolska runda eliminacyjna rangi x2 na nagłośnienie samochodów, a przeprowadzona zostanie ona przez ekipę DB Drag Racing Association Poland. Rywalizacja odbędzie się w trzech konkurencjach:
– dB Drag racing – turniej na najgłośniejsze auto w swojej kategorii,
– Bass Race – turniej na sterowanie poziomem głośności
– Top Dog – turniej na podwalinach Bass Race lecz z modyfikacjami.

Tak impreza wyglądała w ubiegłym roku:

Podczas ubiegłorocznej edycji imprezy podziwiać można było ponad 450 aut! Każde dopieszczone, każde lśniące, każde będące dumą właściciela. W tym roku organizatorzy, że pojazdów będzie jeszcze więcej!

Oficjalne rozpoczęcie Carslovers 2k16 będzie miało miejsce o godzinie 12.00 a dokona tego prezydent Ciechanowa Pan Krzysztof Kosiński. Pół godziny później zaprezentowane zostaną wszystkie samochody biorące udział w imprezie.

Przez cały dzień będziemy świadkami pojedynków na rożnych płaszczyznach:

14.00 – konkurs ŁUTUTUTU na najgłośniejszy wydech organizowany przez ekipę 2speed.pl

15.00 – Bitwa AIR RIDE

a przez cały dzień trwać będą konkursy CAR AUDIO.

Będą też atrakcje dla wszystkich:

  • pokazy kaskaderskiej grupy MOTOCIRCUS
  • EDUDRIFT za kierownicą przednionapędówki dostarczonej przez edudriftring.pl
  • szkolenie techniki jazdy z auto szkołą Ósemka

i wiele wiele innych.

Jeśli nie będziecie mogli dotrzeć do Ciechanowa w niedziele, to śledźcie dokładnie nasz kanał na Youtube.com oraz fanpage na FB. Będziemy tam udostępniać filmiki na żywo, by pokazać wam, co się dzieje na miejscu.

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top