Nasi ludzie

Pasjonat sportów motorowych, wieloletni członek Automobilklubu Rzemieślnik, organizator integracyjnych eventów sportowych, od dwóch lat zawodnik z licencją wyścigową. Początki w KJS oraz amatorskich Rajdach Cross Country jako pilot, jednak dążył do indywidualnych sportów i już od dwóch lat rozwija swoją pasję w serii Pucharu Polski Junior Buggy.

Człowiek, który kręci się w koło...koło pachołków. Od 9 lat realizuje swoją wielką pasję, którą są motocykle. W 2012 roku zaczął startować w zawodach Moto Gymkhana organizowanych przez Honda Polska i od tego czasu to jego główna dyscyplina motosportu. Obecnie jest zawodnikiem Moto Gymkhana klasy Pro i członkiem Automobilklub Polski. U nas pod swoje skrzydła bierze dział motocykle, więc szykujcie się na zakręcone wiadomości z tego świata.

Witajcie w 98 oktanów. Robimy wszystko, żeby zarażać ludzi motoryzacją. Nie produkujemy typowych filmów, jakie znajdziecie na YT. I to nas właśnie wyróżnia. Ich jakość. Mówię My, bo o ile Ja stoję przed kamerą i za scenariuszem to za kamerą i magią obrazu stoi Pink Media. W cyklu Moto Historie pokażemy wam dzieje kolejnych marek samochodowych nie podając ich nazwy. Sami zgadnijcie.

Kierowca rajdowy z licencją R2. Od małej wgłębia się w świat motoryzacji, który totalnie ją pochłonął. Zaczynała w amatorskich imprezach typu KJS, po czym miała możliwość liznąć profesjonalnych rajdów. Aktualnie z dużym zainteresowaniem myśli o Rallycrossie i wystartowaniu w kilku rundach. Ponadto cały czas na bieżąco śledzi imprezy oraz opisuję najważniejsze z nich.

Kierowca rajdowy oraz wyścigowy,dziennikarka motoryzacyjna, ale przede wszystkim kobieta, zakręcona na punkcie samochodów. Po czterech latach startów w Pucharze Kia Picanto – Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski – postanowiła zamienić europejskie tory na odcinki specjalne, debiutując w 2011 roku jako kierowca w jedynym w tym czasie kobiecym zespole w Rajdowym Pucharze Polski – Wilk & Żuk Rally Team. Wielokrotnie stawała również na podium w Rajdowym Pucharze Polski, startując jako pilotka w sezonach 2010 i 2011. Lata 2012-2014 to głównie starty na "prawym fotelu" w rajdach samochodów klasycznych m.in. w takich autach jak Alfa Romeo GTV, Opel Kadett GT/E czy też BMW e30 M3. W sesonie 2015 powróciła na odcinki specjalne w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska w nowozbudowanym BMW E30 318 IS. Plany na przyszłość? Starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w sezonie 2016.

Prowadzący programu Garaż, w którym przedstawia auta przygotowane do sportów motorowych. Kierowca rajdowy oraz prezes Akademii Motorsportu. Od paru lat szkoli młodych ludzi sportowej jazdy na gokartach. Współtwórca rajdowego Pucharu Peugeot & Citroen w RSMŚL. Miłośnik wszystkiego co ma 4 kółka i jest szybkie. Na codzień jednak pracownik korporacji

To Top