Żużel

Ekantor.pl sponsorem tytularnym Falubazu

O tym, że Falubaz Zielona Góra będzie miał nowego sponsora tytularnego, mówiło się od kilku tygodni. Było to naturalnym następstwem zakończenia z dniem 31.12.2015 umowy na sponsoring tytularny z firmą SPAR.  Na początku roku pojawiła się  informacja, że 7 stycznia klub zaprezentuje oficjalnie nowego sponsora. Oczywiście spekulacji było wiele, na kilka dni przed konferencją pojawiły się pierwsze przecieki, ale wszyscy czekaliśmy na ten dzień. Redakcja WrOOOOm Tv oczywiście, z racji przygotowywania transmisji on-line dla ekantor.pl wiedziała o tym wcześniej, ale z oczywistych powodów nie mogła o tym poinformować.

 

Na tę informację wielu kibiców czarnego sportu czekało od dawna. Do końca nie było pewne, jaką pełną nazwę przybierze Falubaz na kolejny sezon rozgrywek w Ekstralidze. Od dawna krążyły plotki o nowym dużym graczu, który ma wesprzeć klub w kolejnym sezonie. Podejrzenia wprawdzie padały na Ekantor.pl, ale pewności nie było zwłaszcza po tym, jak nowymi udziałowcami spółki ZKŻ SSA zostały firmy: Stelmet S.A., Intra S.A. oraz Dowhan sp. z o.o. Wydawało się, że większych zmian już nie będzie. Rozmowy z Ekantor.pl jednak trwały, a ich finał doskonale znamy. Chwilę po godzinie 12.00 było już wszystko jasne – nowym sponsorem została firma ekantor.pl, a pełna nazwa klubu będzie brzmiała Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Umowa została podpisana na dwa najbliższe sezony, nie podano do publicznej informacji kwoty, na jaką ona opiewa.

12401944_659683484169942_2036087152700156914_o

Ekantor.pl to internetowy kantor wymiany walut, którego właściciele z żużlem związani są od lat. Niewiele bowiem osób wie, że za marką Ekantor.pl stoi rodzina Marcinkiewiczów, właściciele największej firmy rodzinnej z sektora paliwowego Port2000, która zatrudnia niemal 500 osób w regionie. Od lat są organizatorami Pikniku z Falubazem, który odbywa się w Mostkach, z roku na rok gromadząc coraz większą publiczność. Co ciekawe, rekord frekwencji został osiągnięty w ubiegłym roku.  „Możemy się cieszyć nie tylko licencją na nowy sezon, wzmocnieniem składu, ale również nowym, bardzo ważnym partnerem, jakim jest Ekantor.pl. Dla nas to nie tylko sponsor, to nasi przyjaciele” powiedział Zdzisław Tymczyszyn, prezes zielonogórskiego klubu.

12438996_659683297503294_6448392818185364507_n

„Bardzo się cieszymy ze współpracy podjętej z Falubazem. Jesteśmy dumni, że w wyniku szybkiego rozwoju firmy Ekantor.pl możemy objąć klub sponsoringiem tytularnym. Zielonogórska drużyna to potęga nie tylko sportowa, ale również marketingowa. Nierzadko mecze Falubazu cieszą się największym zainteresowaniem na stadionach w całej Polsce. Naszym celem jest osiągnięcie największej rozpoznawalności marki, co możemy osiągnąć dzięki potencjałowi, jaki drzemie w klubie i jego zawodnikach” mówił w trakcie konferencji dyrektor zarządzający Ekantor.pl, Kamil Miłkowski.

12400681_659683367503287_9074199242468189490_n

Pewne jest, że firma, która podejmuje taką współpracę liczy na zwrot zainwestowanych środków. Patrząc jednak na bliskie relacje między władzami i zawodnikami klubu z rodziną Marcinkiewiczów, możemy mówić o partnerstwie i zrozumieniu w osiąganiu wspólnych celów. Myślą przewodnią tej współpracy jest „Kurs na Zwycięstwo”. Nas, jako WrOOOOm Tv rozpiera duma, że mogliśmy swoją wiedzą i doświadczeniem pomóc w promocji tego wydarzenia. Transmisja on-line, jaką przeprowadziliśmy na zlecenie ekantor.pl na kanale Falubazu w serwisie Youtube.com była bardzo udana, o czym świadczą komentarze kibiców. Jak jednak wyglądały przygotowania od „zaplecza”, to możecie zobaczyć w tym oto materiale:

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top