ROK Cup Poland

Sobota na żywo we WrOOOOm Tv

To będzie kolejny fascynujący weekend z motorsportem na antenie WrOOOOm Tv. Już o 12.45 rozpoczynamy na żywo relację z Toru Poznań w Przeźmierowie, gdzie rywalizować będą kierowcy najstarszej kartingowej serii ROK CUP Poland. Od czwartku zawodnicy trenują na torze, tego dnia oglądali wspólnie mecz piłkarskiej reprezentacji Polski, którą głośno dopingowali

Piątek natomiast to trening przerywany opadami deszczu. Z rana padał ulewny deszcz, po którym nastąpił silny, porywisty wiatr. Warunki nie sprzyjały więc sesjom treningowym, tym bardziej, że dziś pogoda wydaje się jednak nie przeszkadzać rywalizacji.

W klasyfikacji generalnej na szczycie tabeli poszczególnych kategorii znajdują się:
BABY ROK- Julian Śmiechowski
MINI ROK- Jakub Szablewski
JUNIOR ROK- Adrian Janicki
ROK GP15- Igor Lejko
ROK GP25- Daniel Zając

plan sobota

Tak wygląda plan na dziś, a transmisję wideo możecie oglądać od 12.40 pod linkiem:

Natomiast wieczorem czeka nasz prawdziwa gratka dla kibiców „czarnego sportu”. O godzinie 20.30 będziecie mogli śledzić na żywo rywalizację o tytuł najlepszego juniorskiego zawodnika świata na żużlu. Przed nami Pierwszy Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na żużlu, w którym wystartuje trzech polskich zawodników: Krystian Pieszczek, Paweł Przedpełski oraz Bartosz Smektała!

Transmisja prosto z King’s Lynn rozpocznie się o godzinie 20.30 również na naszym kanale:

Ale to nie koniec fantastycznych emocji, bo już w niedziele kolejne runda ROK CUP Poland, do obejrzenia tylko u nas, warto więc śledzić WrOOOOm Tv na FB oraz subskrybować nasz kanał na YT.

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top