ROK Cup Poland

Bohater weekendu ROK Cup Poland edycja druga

Ponad 80 kierowców rywalizowało na bydgoskim kartodromie w III i IV rundzie ROK CUP Poland – najstarszej kartingowej serii w Polsce. W pięciu kategoriach ścigali się najlepsi i najbardziej utalentowani kierowcy nad Wisłą. Nie brakowało emocji i tego, co jest kwintesencją kartingu – spektakularnych wyprzedzeń i walki na całej długości toru. Małą tradycją WrOOOOm Tv jest wybór „Bohatera weekendu serii ROK Cup Poland„. Po raz drugi wybieramy razem z wami kierowcę, który zasłużył na to miano. Tym razem w głosowaniu, które dostępne jest na  profilu na FB, wybieramy spośród 5 zawodników.

A. – Michalina Sabaj – za świetną walkę i dotrzymywanie kroku swoim rówieśnikom, gdyby nie defekt silnika w finałowym wyścigu, byłby fantastyczny rezultat.

B. – Jakub Szablewski – za konsekwencję, za to, że był nie do doścignięcia i za komplet punktów w weekend

C. – Adrian Janicki – uzasadnienie takie samo jak u Kuby Szablewskiego. Za konsekwencję, za komplet punktów, za to, ze był nieosiągalny dla rywali w ten weekend.

D. – Piotr Czaja – za pierwsze zwycięstwo w ROK Cup Poland (wygrana III Runda) oraz za tempo, jakim poruszał się po torze w Bydgoszczy.

E. – Mateusz Lenart – za fantastyczny pokaz umiejętności i upór w połączeniu z konsekwencją. W finałowym biegu IV Rundy był na końcu 26-osobowej stawki, a dojechał do mety na pozycji 10.

 

Tutaj krótki filmik o tym, jak jeździli kierowcy nominowani do nagrody, jednocześnie przypominamy, że dla wybranego przez was zawodnika firma ekantor.pl ufunduje komplet opon.

 

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top