ROK Cup Poland

Bohater Weekendu ROK Cup Poland edycja 6

Odliczamy dni do rozpoczęcia ostatniego weekendu wyścigowego serii ROK Cup Poland. 3-4 września odbędą się zawody na nowo powstałym torze w Słomczynie. Kilka dni temu udaliśmy się na ten obiekt i wspólnie z kilkoma kierowcami testowaliśmy ten obiekt. Materiał wideo do zobaczenia tutaj:

Zanim jednak pojawimy się wszyscy na torze opodal Grójca, warto podsumować poprzednią rundę i oddać swój głos na „Bohatera Weekendu ROK Cup Poland”. Do tego miana jak zwykle nominowaliśmy pięciu zawodników:

A. Franciszek Longota – młody zawodnik Automobilklubu Polskiego zaliczył swój pierwszy weekend wyścigowy. W sobotę udaje mu się nawet wyprzedzić na trasie kilku zawodników, za walkę, trochę na zachętę, nasza nominacja.

B. Jan Przyrowski – Ten weekend był bardzo udany dla Przyrowskiego. Zdobył komplet punktów, co nie udało się w tym roku żadnemu z zawodników w tej kategorii. Za ten wyczyn, nasza nominacja.

C. Marcel Kuc – również zawodnikowi TTSK K-Team Tarnów udało się zdobyć komplet punktów w Toruniu, tyle tylko, że to nie pierwszy taki przypadek w tym roku w Mini ROK. Tym niemniej, Marcel zdominował ten weekend ROK Cup Poland i za to, nasza nominacja.

D. Gustas Grinbergas – to pierwszy sezon Litwina w kategorii Junior ROK, a Gustas pokazuje, jak świetnym jest zawodnikiem. Szczególnie w niedzielnym finale, na przesychającym torze widać było jego moc i za to nasza nominacja.

E. Igor Borowski – zawodnik ST Racing przez cały sezon poprawia swoje wyniki a w sobotę w udało mu się nawet wygrać kwalifikację Baby ROK. Za permanentne postępy i chęć walki o każdy milimetr toru, nasza nominacja.

Na głosy czekamy jak zwykle na naszej stronie na FB, tam jest specjalnie przygotowana ankieta, a głosować można do północy z 1 na 2 dzień września.

https://www.facebook.com/events/1091539130888941/permalink/1177318338977686/

Jesteśmy wam też winni wyniki głosowania na „Bohatera weekendu” edycja 5.  Po bardzo zaciętej walce, bardzo skrupulatnym liczeniu głosów wygrał poprzednią rywalizację Kacper Wojdyła 921 głosów, drugi był Karol Czepiel 782 głosy. Ci dwaj kierowcy pozostawili pozostałych rywali zdecydowanie z tyłu. Na kolejnych miejscach sklasyfikowani zostali: Ariel Piotrowski 28 głosów, Mateusz Pasiuk 14 głosów oraz Gustas Grinbergas 13 głosów.

rok_cup_bohater 5 weekendu

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top