ROK Cup Poland

Bohater Weekendu ROK Cup Poland edycja 5

Po raz piąty zapraszamy was do zabawy i głosowania na „Bohater Weekendu ROK Cup Poland”. Tym razem podsumowujemy IX i X Rundę serii rozgrywaną na Torze Poznań w Przeźmierowie. Nagrodą w plebiscycie, będzie jak zawsze, zestaw opon dla kierowcy! Oto na kogo możecie głosować tym razem:

A. Kacper Wojdyła (Baby ROK) – po fantastycznej walce na całej długości toru, podczas obu wyścigów finałowych rundy dziewiątej. Za postawę w tej rundzie – nasza nominacja.

B. Gustas Grinbergas (Junior ROK) – przez cały weekend widać było jego siłę i moc. Z czterech finałów wygrał trzy, tylko raz ustępując Urbaniakowi. Za postawę w dotychczasowych zawodach – nasza nominacja

C. Ariel Piotrowski (ROK GP25) – wygrał sobotnią czasówkę, fantastycznie walczył i w sobotę i w niedzielę. Widać znaczny progres w wynikach i stylu jazdy Ariela i za to nasza nominacja.

D. Mateusz Pasiuk (Mini ROK) – Trudno nie zauważyć wysokie tempo zawodnika Automobilklubu Zielonogórskiego DUET. Od szóstej rundy, tej rozgrywanej również w Poznaniu jedzie bardzo równo i co raz szybciej. Za to nasza nominacja.

E. Karol Czepiel (Mini ROK) – kierowca MG Racing Team pierwszy sezon ściga się w kartingowej serii i widać u niego brak doświadczenia, ale miewa też przebłyski, tak jak w ostatniej rundzie. W wyścigu finałowym startował z 27 pozycji i dojechał 11. Za te niesamowitą walkę nasza nominacja, oraz życzenia, by tak waleczny był zawsze i wiodło mu się jeszcze lepiej!

Głosujemy do północy z piątku na sobotę 8/9 lipca, na FB.

2 komentarze

2 Comments

  1. Edward

    Lipiec 5, 2016 at 4:16 pm

    A. Kacper Wojdyła

  2. Jola

    Lipiec 8, 2016 at 3:29 pm

    A.Kacper Wojdyła

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top