ROK Cup Poland

Bohater Weekendu ROK Cup Poland edycja 4

To będzie wyjątkowa odsłona „Bohatera Weekendu ROK Cup Poland” ponieważ nie będzie głosowania. W miniony weekend moglibyśmy wybierać spośród wielu fantastycznych kierowców i jeszcze piękniejszych ich akcji na torze, wyprzedzania, mijanki, walka o pozycje, ale my zdecydowaliśmy tytuł bohatera oddać jednej osobie.

Według kapituły tym razem nagroda wędruje do   Igora Seweryna. Zawodnik Automobilklubu Wielkopolskiego oraz DSR Racing Team oczarował nas swoją postawą Fair Play. Podczas wypadku, w którym uczestniczył, po tym gdy z ogromnym impetem uderzył w tył karta Karola Pasiewicza, pierwsze co zrobił to pobiegł do swojego kolegi z trasy i sprawdził jak się czuje. Dokładnie to widać na tym krótkim filmiku:

 

Sam Igor też ucierpiał w tym wypadku, długo był oglądany przez lekarzy, ale dla niego najważniejsze było to, jak czuje się Karol, bo wiedział, jak poważne i mocne było to uderzenie. Tak po wyścigu wyglądał wózek Igora, i niech to świadczy, jak duże to było zderzenie.

igor1

Dla nas wszystkich to Igor jest największym bohaterem weekendu, chcieliśmy w ten sposób podziękować młodemu kierowcy za fantastyczną postawę. Mamy nadzieję, że zarówno Igor jak i Karol czują się już zdecydowanie lepiej i podczas nadchodzącej rundy w Przeźmierowie na Torze Poznań zobaczymy ich uśmiechniętych i będziemy mogli wręczyć skromny upominek Igorowi.

Komentuj

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?

Popularne

To Top