ROK Cup Poland

Bohater weekendu ROK CUP Poland edycja 3

Po raz trzeci zapraszamy Was do naszej zabawy! Zabawy, bo tak to trzeba nazwać, bo wybieramy „Bohatera weekendu” w kartingowej serii ROK CUP Poland. Tu nie chodzi o to, by wybierać najlepszego z najlepszych, najszybszego z najszybszych i tak dalej. Zachęcamy Was do głosowania na kierowców wybranych przez kapitułę zabawy w której skład wchodzą ludzie z WrOOOOm Tv, ROK CUP Poland, ekantor.pl oraz eport2000.pl. Tym razem do nagrody nominowaliśmy:

A. Julia Siemieniecka – Zawodniczka Automobilklubu Leszczyńskiego, która startuje w kategorii Baby ROK zdobyła swoje pierwsze punkty! Zarówno w sobotę jak i w niedzielę zdobyła ich po 7, co w sumie daje 14 – pierwszych punktów na koncie młodej zawodniczki. Za te właśnie punkty, nasza nominacja!

B. Patryk Kopański – Swoje pierwsze punkty zdobył też Patryk Kopański rywalizujący w Junior ROK. Reprezentujący Automobilklub Siedlecki zawodnik startując pierwszy raz w tym roku w pucharze ROK’a zgromadził 22 punkty. I za to nasza nominacja

C. Karol Pasiewicz – rywalizujący w Mini ROK kierowca punktował w każdej rundzie pucharu, ale dopiero w Przeźmierowie wygrał wyścig – przypomnijmy, po fantastycznej walce wygrał na mecie pierwszego sobotniego finału. Za to zwycięstwo i cały weekend, podczas którego dotrzymywał kroku rywalom – nasza nominacja.

D. Alan Czyż – Początek sezonu dla Alana nie był zbyt szczęśliwy i udany, ale konsekwentnie walczył on o miejsca w Mini ROK. Poznański weekend przywrócił wiarę jego kibicom, Alan pokazał się z bardzo dobrej strony szczególnie w niedziele i za to nasza nominacja.

E. Marcel Prokscha-Koppen – zawodnik D&D Motorsport plasuje się w czołówce kategorii ROK GP25 od początku sezonu. regularnie zdobywa punkty i kończy zawody w podium. Naszą uwagę zwróciło jednak to, czego dokonał w niedzielnej rywalizacji. W pierwszym finale nie wystartował, w skutek problemów technicznych, a w drugim finale, startując z ostatniego miejsca – wygrał! Za ten nieustępliwy charakter i za ten awans, nasza nominacja!

Przypominamy, głosowanie odbywa się na facebookowej stronie wydarzenia, trwać będzie do północy w nocy z 31 maja na 1 czerwca. Nagrodą dla zawodnika, który zdobędzie największą liczbę punktów jest komplet opon na kolejną rundę rywalizacji!